3 miejsce w konkursie „1 z 10”

Nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w międzyszkolnym konkursie „Jeden z Dziesięciu”, którego gospodarzem była Szkoła Podstawowa w Gruszowie. Pragniemy serdecznie podziękować organizatorom za niezwykle profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie tego wydarzenia.

Z dumą informujemy, że reprezentacja naszej placówki wywalczyła trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym laureatom osiągniętego wyniku. Słowa uznania kierujemy również do wszystkich startujących uczniów, ponieważ każdy z uczestników wykazał się imponującą wiedzą oraz opanowaniem podczas rywalizacji. 🥉

Przewijanie do góry